Cesky English

 (Praha)


Arya je naše první štěňátko z naší chovatelské stanice. Více informací o jejím původu a rodičích naleznete v záložce o našem vrhu "A".
Je to malý živel, takový plný pytel blech, který nikdy nikde neposedí. Chce se všeho účastnit a do všeho jde naplno po hlavě. Prostě povahou je to správná živá flaťanda. S novými majiteli bude bydlet v Praze, ale občas zavítá i na Moravu. Čeká ji spousta turistiky a akčního vyžití, psí retrívří tety a kamarádi. V budoucnu ji čekají lovecké zkoušky a kdoví, třeba zavítá i na nějakou tu výstavu. Už nyní má první poslední a hlavně, má svoji milující rodinu a to je pro nás to nejdůležitější! Děkujeme majitelům za možnost se s Aryí setkávat, ale i za pravidelné zasílání zpráv, novinek a fotek. Přejeme jim dlouhý a šťastný společný život, s tím naším černým raráškem.


Zprávičky z nového domova

Návštěva Aryi léto 2023

Přijali jsme pozvání na chalupu, od páníčků Aryi (Artemis hunter Rainbow for Life) z našeho vrhu "A". A tak jsme sbalili pár dobrůtek a maličkostí pro každého, mamču Loki a vydali se na Pálavu. Holky spolu pěkně řádily, Arya je stále plná energie a maminku Loki nešetřila. Je to fakt šídlo, které chvilku neposedí a jde vidět, že se má v novém domově skvělě. Děkujeme majitelům za pozvání, za pravicelné zprávy z nového domova a hlavně, za péči o Ary. ♥

 

 

25.9.2023 - Arya roste jako z vody! Za pár dní ji čeká s paničkou první hodina na cvičáku a před měsícem již kompletně přezubila. Zoubky má jak perličky a její skus je nůžkový. Přidali jsme opět nějaké nové fotky do alba.

 

9.1.2024 - Dle zpráv paničky, Arya už je velká holka. Ostatně to můžete posoudit z nejnověších fotek. :) Je stále hrozně zvědavá a ráda si pochutnává na jakýchkoli botách. Doma neznají oblékání bez její asistence a snahy ukrást alespoň část oblečení a neolízaný obličej, když se člověk ohne. Je s ní legrace a sníh se jí moc líbí. Silvestr zvládla v pořádku, jen se jí z počátku nezdála velká světla na obloze, které chtěla zastrašit štěkáním. Ale dále to pak již neřešila. Má za sebou základní kurz na cvičáku a s paničkou plánují pokračovat dále. Přidány další fotky do alba.


Fotogalerie Aryi z nového domova - klikněte na fotku ⇩

Arya album web

********************************************************************************************

Arya 8 týdnů

(Artemis hunter Rainbow for Life)

Artemis 8 týdnů1 Artemis postoj 8 týdnů 
Artemis lov 8 tyden2 kopie Artemis 8 týdnů lov2 kopie
 

 

Arya 7 týdnů

(Artemis hunter Rainbow for Life)

 Artemis 7 týdnů1 Artemis 7 týdnů4
 

Arya 6 týdnů

(Artemis hunter Rainbow for Life)

 6tydnlogo1 6tydnlog
  

Arya 5 týdnů

(Artemis hunter Rainbow for Life)

 5tyd logweb2 5tyd logweb
  

Arya 4 týdny

(Artemis hunter Rainbow for Life)

  Artemis 4web

Arya 3 týdny

(Artemis hunter Rainbow for Life)

  3tyd logo4web
3tydn log5web Rainbow for Life kennel1web

Arya 2 týdny

(Artemis hunter Rainbow for Life)

 3tydn log3web 3tydny2web
2tydny6web 2tydny4web

Arya 1 týden

(Artemis hunter Rainbow for Life)

 1.týden 1 1.týden 2
1.týden 4 

 

Rodokmen:

Rodokmen štěňata A Rainbow for Life web