Berry Věrný kamarád

Berry Věrný kamarád

(Chlumec nad Cidlinou) 


 

Berry vykoukl na svět jako první a největší štěňátko ve 4:30. Dostal zelenou stužku a později i zelený obojek. Číslo 1 mu už ve všem zůstalo. První otevřel oči, první přelezl bedýnku, první podlezl ohrádku, nejvíce a nejhlasitěji štěká a je to největší bojovník u cecíků i u misky. Je to také největší jedlík. :) Berry už má také naplánovaných spoustu různých aktivit se svojí novou paničkou, takže se má rošťák na co těšit, lenošit určitě nebude! :) 12.7.2014 - Se Berry dočkal návratu pánečků z dovolené a odjel s nimi do nového domova za dvěma holčičkami. Přejeme mu ten nejšťastnější psí život a budeme se těšit na další zprávy a fotky z nového domova, které naleznete dole na stránce! ♥

  


 Berry 6 týdnů.

zz   zzzz

Zeleny 1    Zeleny 4

Berry 8 týdnů.

Zeleny 3    Zeleny

 


 

Berry odjel do nového domova

 

14.7.2014 - " První rychlé hlášení z Chlumce. Berry zvládl cestu na 1. Dali jsme cestou 2 pauzy a celkem se snažil cestu prospat. Je to mooooc chytrý pejsek. Naší celou rodinu si získal. Naše ukecané holčičky přestaly mluvit a jen ho muchlovaly. Dokonce i náš kocour Monty, který je z počátku velmi nedůvěřivý, nemohl spustit z Berouška oči a neustále ho pronásledoval, hlavně jeho ocásek.:-) Ten měl moc rád i u našeho pejska Sáry. " 

  


 

Zprávy z nového domova

 

24. 10. 2014 - " Berouš je moje štěstíčko, přesně vycítí kdy nemám náladu a začne se o to vehementněji dožadovat pozornost. Fotečky zatím nic moc, bo Berouš sice zvládá odložení, ale jak vezmu foto je hnedle u mne. Také chodíme do kynologického spolku, kde je asi nejšťastnější, protože mu evidentně chybý psí společnost. Beroušek je moc pěkný a má nádherně lesklou srst."

 

01. 05. 2015 - "Berry moc děkuje za přání od tatínka. A také pozdravuje :-D. Celou naší rodinku to moooc potěšilo. A posíláme nějaké fotky."

 

 28. 08. 2018 - "Berousek je muj zavislacek a mamanek. Nechce se od nikoho hnout ani na krok. Je to typicky flat ktery se od sve rodiny nevzdali a neutece a chce byt jen a jen sni a doma. Od narozeni zustal asi porat nejvetsi 40kg a kapanek ustekany (to kdyz uz jsme moc dlouho na zahrade a on chce dom, nebo ho nedejboze nevememe s sebou). Jinak ho berem i na dovcu, ale jenom tam, kde se mnou muze i na WC a do jidelny. Nesnese byt zavreny na pokoji. Prave jsme se vratili z Toulovcovych Mastali u Litomysle. Byl uplny vzornak bez voditka a pritulny a hlavne spokojeny."

 


28. 08. 2018 Berry 4 roky.

 stažený soubor 3  stažený soubor 1

Berry 2 roky.

 Brry 1   IMG 4843

Berry 6 měsíců.

IMG 4603  IMG 4614

Více fotek Berryho z nového domova, najdete po rokliknutí poslední fotky.

 

 

 Webdesign pro chovatele