Bonnie Věrný kamarád

Bonnie Věrný kamarád

(Kosmonosy ok. Mladá Boleslav)

 


 

Bonnie přišla na svět jako šesté štěnátko a jako druhá a poslední holčička z vrhu v 5:25. Byla ze všech štěňátek nejmenší a doslova bojovala o život. Svůj boj vyhrála a je z ní krásná slečna plná energie a má velké předpoklady pro výstavy. Je stráášně umazlená a je to taková roztomilá princeznička. :) Dostala žlutou stužku a později jí byl přidělen hnědý obojek. Becky odjela 5.7.2014 kdy si ji vyzvedli pánečci jedoucí přímo z dovolené. Bude mít také domeček se zahrádkou, tři děti na lumpačení a starší kamarádku zlatou retrívřici. Přejeme jí ten nejšťastnejší psí život a budeme se těšit na zprávy a fotky z nového domova, které naleznete dole na stránce! ♥

Při návštěvě tatínka se na něj všechna štěňátka ihned sesypala. Nakonec je dlouhé odpoledne skotačení znavilo a musela si na chvilku schrupnout.

Jediná Bonnie stále dokola utíkala z ohrádky a vždy hurá na tatínka...:)

Bonnie 6 týdnů a tatínek Rainbow.

DSC 3301      DSC 3275

 


 

Bonnie 6 týdnů.

postoj BoNnie      bonnie 21

 Bonnie 8 týdnů.

 Bonnie6tyd      Bonnie6tyden


 

 Bonnie odjela do nového domova.

5.7.2014 - A nakonec nás opustila naše druhá holčička Bonnie. Která se dočkala pánečků, kteří si jí vyzvedli rovnou cestou z dovolené. Také má tři děti na mazlení a starší kámošku zlatou retrívřici na zlobení. "Kdo mě bude ráno v 5 kousat do kotníku, když tu Bonnie nebude?" - píše paní chovatelka. :)

 


 

Zprávy z nového domova

 

7.7.2014 - " Bonynka cestu zvládla docela dobře, prvních 20 minut sice trochu plakala, ale pak už byla dobrá. Seznámení s Meggie probíhalo zpočátku docela slibně, ale pak si Meggie sjednala pořádek a ukázala, kdo je tady pánem :-( Bonynka se vylekala a už k ní radši ani nechodila, brala to velkým obloukem. Dneska už se to zlepšilo... naštěstí, ale cestu k sobě asi budou hledat o chvíli déle, než jsme si mysleli. Jinak čůrání a kakání zvládáme venku, zatím žádná nehoda. Noc jsme měli trochu neklidnou, tak dneska to snad bude lepší. Bonnie si během dneška všechno okoukala a už je jistější. Děti jsou z Bonynky unešené (snad jim to vydrží) a všude se s ní chlubí :-) "

 

" Bonnie se ráda mazlí, ale jinak je to pěkná rošťanda. Snažím se s Bonnie cvičit sama, zvládá sedni, lehni, ke mně, teď trénujeme zůstaň. Bonnie je hrozně těžké vyfotit venku na procházce, protože vůbec nepostojí a tak má většinu fotek kde spí. :) "

 

 "Zdravím z Kosmonos a zasílám nejnovější fotky Bonnie z hor, tam konečně proti bílému pozadí máme krásné fotky :-) Ještě posílám fotky společného spaní Bonnie s Meggie. Jinak Bonnie byla v únoru poprvé a určitě ne naposled na Sněžce a cestou měla hooodně obdivovatelů. Je opravdu krásná a elegantní. Má za sebou první hárání a po něm se trošku zklidnila a začala víc poslouchat. Je pořád hodně mazlivá. Má už svůj denní režim, dopoledne je můj ocásek, po obědě spí a odpoledne lítá :-) Večer když jdeme spát, tak se nenápadně přesune na gauč, tam totiž přes den nesmí, a každé ráno je vítačka na gauči :-) Je s ní sranda."

 

"Bonnie se má výborně. Pořád je neskutečnej mazel a pro naše tři děti je super parťačka :-) U mojí maminky má teď hnědou fletí kamarádku Arin, bezvadně si rozumí. Posílám pár fotek. Moc děkuji, že jste se ozvala, potěšilo mě to. Pozdravujte tatínka Raie."

Více fotek Becky z nového domova, najdete po rokliknutí fotky níže.

Bonn1       Bonn 

bonnie kolaz6

 Webdesign pro chovatele