Becky Věrný kamarád

 Becky Věrný kamarád

(Čistá u Litomyšle)


 

Becky přišla na svět jako čtvrté štěnátko a jako první holčička z vrhu, v 5:15. Dostala červenou stužku a později jí byl přidělen černý obojek. Je to pěkné šídlo, nebojí se pustit do každé bitky s bratry. Také je v rychlé rotě se svými bratříčky, kde mezi prvními přelezla bedýnku nebo otevřela očka. Je to taková princezna bojovnice, je jí všude plno. :) Ráda se také předvádí takže na výstavy jak dělaná, neustále zadkem kroutící flatík. :) Dračice Becky odešla do nového domova jako druhé štěňátko.


 

Becky 6 týdnů.

       Cerna postoj         Cerna 5  

       Cerna 2          Cerna 1

Becky 8 týdnů.

       Cerna 3            Cerna

 


 

 

 Becky odjela do nového domova.

24.6.2014 - Tak už i dračice Becky odešla do nového domova. Má domeček se zahrádkou, jezírkem a 2 kluky na vymýšlení jejích nekonečných lumpáren které neznají hranic. U známích bude mít i kamaráda zlatého retrievera. Měj se krásně Beckynko a moc nezlob! :) Přejeme jí ten nejšťastnější psí život a budeme se těšit na další zprávy a fotky z nového domova! ♥

"Cestu zvládla Beckynka s přehledem, bude to asi cestovatel :-). Večer byla trochu vyjevená z nového, tak usnula až před desátou, ale pak spala až do tří, kdy se venku vyčůrala a po chvíli kníkání spala dál do půl páté. Je moc šikovná, doma neudělala jedinou loužičku ani hromádku. Po ránu oba dny víc kníká, asi se jí stýská po sourozencích, ale pak se ubrká ke spaní. Dopoledne už pospává venku ve výběhu, zatím s ní byli kluci doma, zítra bude mít premieru a bude muset vydržet, než přinesou vysvědčení. Jinak baští a pije dle chuti a omotala si kolem tlapky i manžela :-). S kocourem jsou zatím ve fázi opatrného vyjednávání. Jsme zvědaví na první návštěvu u sestřiny retrivřice."

 


 

Zprávy z nového domova

29.6.2014 - " Tak má za sebou Beckynka první větší rodinnou sešlost. Malé děti i babičky a dědečky zvládla skvěle, všechny okouzlila, takže s případným pohlídáním nebude problém. Denní dávku granulí zbaští bez problémů, byli jsme už i na delší procházce venku. Je skvělá :-) "

 

4.7.2014 - " Dnes měla Becky premiéru, kluci jsou na táboře a my v práci, babička si odskočila domů, tak byla ve výběhu jen s polední procházkou. Zvládla to výborně /sousedi informují/, chvíli nás zkoušela volat, ale pak byla v klidu. Odpoledne jsme byli na vodíku na procházce/ je už profik/, zahradničily jsme /pošlu fotky/ a pak proběhla návštěva sousedky šestileté fenky /zajímal ji ale víc náš kocour než Becky/, teď mi tu ohlodavá pantofel :-) tedy Becky ne kocour. Pozdravujeme Bonni a bráchy.Spaní a krmení nám už jde samo a Beckynka je úžasně čistotná, chodime na větší venčení mimo zahradu. " 

 


 

Becky je chytrá jako opice a temperament ji rozhodně neopustil. Cca 2x týdně chodí na cvičák a cvičí dobře, jen ji občas přepere její přátelská povaha a radši by si hrála s ostatními pejsky. Bekča je úžasný turista a nejvíce jí baví náročné z kopce do kopce, je na ní úplně vidět, jak je blažená. Autem jezdí hrozně ráda, vůbec jí nevadí ani delší cesty. Už váží skoro dvacet kilo! Je to opravdu typický flatík stále dobře naladěná, ocasem vrtící a olizující. Taky nás bolí ramena od neustálého oblíbeného házení aportů.

Více fotek Becky z nového domova, najdete po rokliknutí fotky níže.

 IMG 9399     

 sediciWebdesign pro chovatele