Zkoušky

 

práce se zkouškama

 

Lovecké zkoušky

9. 6. 2013 Neslovice Klubové OVVR RKCZ  -  I. cena (228/232),  2x aport se zvěří,  Nos 4  



26. 5. 2013 Neslovice Generálka na OVVR  -  I. cena (232/232),  2x aport se zvěří, 2. místo!!!

 

16. 4. 2011 Křenovice - Jarní svod  -  Svodová karta

 

 


 

Canisterapeutické zkoušky

14. 6. 2015 Brno Cacovice - 100/100 + 1 za vstřícnost!

canis

 


 

 

9. 6. 2013 Klubové OVVR RKCZ - Neslovice

 

V neděli ráno jsme se opět vydali do Neslovic, ale tentokrát již naostro. Vše klapalo stejně dobře jako na generálce a sbírali jsme jednu 4 za druhou. Pak přišlo vodění na vodítku, zase vše bez chyby, Rai byl naprostý profík. Celou dobu šel vzorně u nohy až když jsme byli skoro už u pana rozhodčího (byla tam vysoká tráva a každý pes ji počůral, takže Rai nesměl chybět :D) ale aby to nešlo tak hladce, zabzučela tam včelka. No to bylo pro Rejíčka samozřejmně zajímavější, zamrznul na místě a čučel zaujatě do trávy. Panička zpanikařila, neuvědomila si že na něj nesmí šahat a co neudělala? Ne, neřekla povel ale šáhla na Raie a řekla až potom "jdeme". Takže za tuto jedinou disciplínu jsme si vysloužili známku 3. :( Hold tréma je tréma a i když byl Rai úžasný a vše odvedl bez chyby nakonec mu to panička zkazila takovou maličkostí... Ale i tak to dopadlo dobře a Rai dokončil OVVR v I.ceně s počtem 228/232 bodů. 2x aport se zvěří a Nos 4! Ještě k tomu jsme si užili krásný slunečný den, poznali spoustu nových lidí s jejich čtyřnohými miláčky. Rai si s každým pohrál a vyřádil. Dokonce jsme vytvořili takový menší Flat GANG. :D Čekání na vyhodnocení jsme si nakonec s naší partou zkrátili v myslivecké chatě s gulášem, klobáskami a pivečkem. :) Byl to velmi vydařený den a moc se nám líbil! :)  

 

 

 

26. 5. 2013 Generálka na OVVR Neslovice

 
Rai byl úžasný ♥...Zvládl vše levou zadní v  I. ceně s plným počtem bodů (232/232) a splnil všechny disciplíny za 4! K tomu měl 2x aport se zvěří a nakonec získal celkově 2. místo!!! (první byla mladší fenečka a jelikož mají mladší přednost, tak měl Rai krásné 2. místo) Pracoval s rychlostí blesku a obrovskou chutí. Doufám že to dopadne stejně tak dobře i naostro..:)

 

 


 

 

14. 6. 2015 Canisterapeutické zkoušky Brno - Cacovice

 

 Konečně po neuvěřitelně dlouhé době jsme se dostali ke zkouškám. Vždy jsem propásla termíny, nebo byly již všechny obsazené a neustále se to odkládalo a odkládalo až konečně letos... dostali jsme se TAM a mohli všem ukázat, jaký jsme s Rejíčkem sehraný tým! :) Prostředí i zkoušky byly parádní, s Rejíčkem nás to velmi bavilo! Canisterapeutické zkoušky jsou o týmu, o sehranosti vztahu s člověkem - a proto to pro mě bylo báječné, jelikož jsme to prostě byli MY! ♥ Prý na nás bylo radost pohledět, byla v naší práci vidět sehranost, oddanost a úcta k druhému. Rai byl úžasný a ani jednou nezaváhal a měl z dobře odvedené práce radost - hlavně ho pořád někdo hladil a pusinkoval, takže byl nadšený. (o následné odměně po zkouškách ani nemluvě) :D Zkoušku Rai splnil na výbornou s plným počtem bodů a k tomu +1 bod za vstřícnost.  Jak jsem již psala, moc mě takové zkoušky bavily a Rejíčka také, jen pro mě osobně to bylo lepší než tahat mrtvolky bažantů a kachen po poli. :D Ale co bych pro Rejíčka neudělala, když ho to tak strašně baví, baví to i mě.

 



Webdesign pro chovatele