Výstavy

 

koláž2
 

Exteriér:
(Z posudků, očima rozhodčích...)  


Vyvážený černý pes silné kostry, plně v typu plemene, celkově samčí typ, dobrého formátu, výborné kondice, pěkná samčí hlava s milým výrazem, tmavého oka, skus úplný, nůžkový, dostatečně silný osvalený krk a ramena, výborná linie šíje, výborné předhrudí, výrazný, správně klenutý a velmi hluboký hrudník, výborná horní linie, rovný pevný hřbet, správně nasazený ocas, korektní úhlení předních a zadních končetin, krásně uzavřené tlapy, výborná mechanika pohybu, pohyb je aktivní a veselý, výborná uzavřená srst, příjemně temperamentní, vyrovnané a milé povahy.

 


 

 

Junioršampion Slovenska (SK)

Junioršampion Česka (ČR)

Šampion Slovenska (SK)

Grand šampion Slovenska (SK)

Victory Junior Winner 2012

Best of King Junior 2012
Grand prix slovakia winner 2013

4x Národní vítěz
4x Krajský vítěz

BIS dorost  (nejlepší dorost celé výstavy)

BIS dorost pes

Vybrán mezi top 6 psů o BIS (o nejlepšího jedinece výstavy)

BIG (nejlepší jedinec FCI skupiny 8)

 BIG 2 

Junior BOB  (nejlepší mladý jedinec plemene)

2x BOB  (vítěz plemene)

 2x BOS  (nejlepší jedinec opačného pohlaví než je BOB)

3x CACIB

 2x r.CACIB, 16x CAC, 4x CAC ČMKU, 2x r.CAC, 4x CAJC

 

Čekatel šampiona Česka

Českatel šampiona ČMKU

Čekatel Mezinárodního šampiona krásy C.I.B

Čekatel Mezinárodního výstavního šampiona C.I.E

 

   (3.Místo v soutěži Nej pes Blesku v  Jihomoravském kraji z 1011 psů)

 

 


 

 

2015

5.6. CV Nitra  - Weron Grzegorz (PL) -  šampionů  - V1, CAC - Dokončen grand šampion Slovenska!!!  

10.5. CACIB Lučenec (SK) - Jaroslav Matyáš (SK) - šampionů - V1, CAC

 9.5. CAC Lučenec (SK)  - Kardos Vilmos (HU)  - šampionů V1, CAC  - Zahájen grandšampion Slovenska!!!  

14.3. Krajská výstava Vyškov (CZ) - Frnčová Lenka (CZ) - BIG - Ing. Jančík vítězů  - V1, Vítěz třídy, Krajský vítěz, BIG

 


 


2014

21.6. MVP Brno (CZ) - Anatolij Zhuk (BY) - šampionů V2, Res. CAC  

4.1. NVP Brno (CZ)  - Linda Voláriková (SK) - šampionů V2, Res. CAC

 


 


2013

5.10. MVP České Budějovice (CZ) - Zdena Jílková (CZ) - šampionů  - V1, CAC, CACIB, BOB  

7.9. NVP Brno (CZ) - Tibor Havelka (SK) - vítězů  - V1, CAC, CAC ČMKU, Národní vítěz

 1.9. Krajská výstava Brno-Zetor  - Mgr. Božena Ovesná (CZ) - vítězů - V1, Vítěz třídy, Krajský vítěz  

28.7. Krajská výstava Brno-Žebětín (CZ) - Otakar Vondrouš (CZ) BIG - Jaroslav Matyáš (SK)  - vítězů  - V1, Vitěz třídy,
Krajský vítěz BIG 2

1.6. MVP Nitra (SK) - Miloš Kašpar (CZ) - otevřená  - V1 CAC, CACIB, BOS Grand prix Slovakia Winner - Dokončen šamipon SK!    

31.5. CVP Senec (SK) - Jana Janek (SK) - otevřená V1 CAC  

11.5. Šaratický voříšek s prezentací psů s PP  - Věra Klimešová Alena Májková - psi s PP - Nejkrásnější pes s PP z 11  

27.4. Krajská výstava Vyškov (CZ) - Beradze Iluza (GEO) - vítězů - V1, Vitěz třídy, Krajský vítěz (užší výběr o BIS)    

26.1. MVP Trenčín (SK) - Jaroslav Matyáš (SK) - otevřená V1 CAC, CACIB, BOS

5.1. NVP Brno (CZ) - Linda Voláriková (SK) - otevřená  - V1 CAC, CAC ČMKU, Národní vítěz

 


 

2012

29.9. NVP Brno (CZ) - Blahoslav Jindřichovský (CZ) - otevřená  - V1 CAC, CAC ČMKU, Národní vítěz BOB!    

30.6. NVP Klatovy (CZ) - Miroslav Václavík (CZ) - mezitřída - V1 CAC, CAC ČMKU, Národní vítěz - Zahájen Champion ČMKU!

23.6. MVP Intercanis Brno (CZ) - František Korda (CZ) - mezitřída  - V1 CAC,  Res. CACIB  - Zahájen Champion ČR!

17.6. Klubová výstava RK CZ Konopiště (CZ) - Dr. Ron W James (UK) - mezitřída  - V1 CAC - Dokončen JCh, CZ!

19.5. Šaratický voříšek s prezentací psu s PP  - Věra Klimešová Alena Májková - psi s PP - 2.místo

31.3. MVP České Budějovice (CZ) - Harto Stockmari (FI) - mezitřída - V2 Res. CAC

18.2. Victory show Bratislava (SK) - Jaroslav Matyáš (SK) - junior  - V1 2x CAC  VICTORY JUNIOR WINNER 2012,  BEST OF KING JUNIOR  - Započat Champion SK!

5.2. Duo Cacib Brno (CZ) - Dan Ericsson (SWE)  - mezitřída - V2 Res. CAC

4.2.  Duo Cacib Brno (CZ) -  Hans Rosenberg (SWE) - mezitřída  - VD4

28.1. MVP Trenčín (SK) - Jaroslav Matyáš (SK) - mezitřída  - V1 CAC,  Res. CACIB - Dokončen JCh. SK!

7.1. NVP Brno (CZ) - František Korda (CZ) - mladých - V2

 


 

 2011

5. 11. MVP Praha (CZ) - Jindřiška Bendová (CZ)  - mladých - V1 CAJC  JUNIOR BOB

8. 10.  MVP České Budějovice (CZ) - Miloš Kašpar (CZ) - mladých -V2

24. 9.  MVP Tulln (A) - Monika Blaha (A) - mladých  - V2

18. 9.  Klubová výstava RK CZ Oslavany (CZ) - Brenda Hutchison (GB)  - mladých  - V3 (z 11!)

17. 9.  NVP Brno (CZ) Krumpak Barbara (SLO) - mladých - V1 CAJC  (z 8!)  - Započat JCh. CZ!

27. 8.  MVP Mladá Boleslav (CZ) - Dana Smržová (CZ) - mladých  - VD4

21. 8. MVP Bratislava (SK) - Rino Rosciareli (IT) - mladých -V1 CAJC

20. 8. MVP Bratislava (SK) - Viera Vítková (SK)  - mladých - V2

23. 7. Krajská výstava Brno-Žebětín (CZ)  - Josef Němec (CZ) - mladých - V1, Vítěz třídy mladých

25. 6. MVP Brno (CZ) - Miroslav Václavík (CZ) - mladých -V2 (z 9!!)

5. 6. MVP Nitra (SK) -  Petr Studeník (CZ) -  mladých  -  V1 CAJC  - Započat JCh. SK!

4. 6. MVP Nitra (SK)  - Jan-Roger Sauge (SE) -  mladých  -  V3

3. 6.  CVP Senec (SK) - Dorota Witkowska (PL) -  mladých   - V2

21. 5. Voříškiáda Zbýšov s prezentací psů s PP - Ilona Borýsková, Olga Vránová - Junior -  1. MÍSTO Z 12 PSŮ

14. 5.  MVP Praha (CZ) - V. Adlt (CZ) - mladých - VD4

9. 4.  Národní výstava Ostrava (CZ) - B. Banasiewicz (PL) - dorost - VN1

19.3. Krajská výstava Vyškov (CZ) - Z. Jílková (CZ) - dorost   -  VN1 Vítěz třídy,  BIS dorost pes,  BIS DOROST

6. 2. Duo Cacib Brno (CZ) - B. Lundgren (SWE) - dorost - VN4

5. 2. Duo Cacib Brno (CZ) -  P. Iversen(NO)  - dorost - VN1

 


 

 



Webdesign pro chovatele